با رستوران های ایرانی دبی بیشتر آشنا شوید؟

با رستوران های ایرانی دبی بیشتر آشنا شوید؟

Article

با رستوران های ایرانی دبی بیشتر آشنا شوید؟

شهر زیبای دبی هر ساله میزبان میلیون ها گردشگر از سراسر دنیاست و بسیاری از گردشگران ایرانی هم این شهر مدرن و حیرت انگیز کشور امارات را به عنوان مقصد سفر خود انتخاب می کنند. در این مطلب قصد داریم سری به رستوران های ایرانی دبی بزنیم و شناخته شده ترن این رستوران ها را معرفی کنیم. اگر قصد سفر به این شهر زیبا را دارید و عاشق غذاهای خوش طعم و بی نظیر ایرانی هم هستید با ما همراه شوید.

اطلاعات بیشتر

کباب مخصوص الاستادی (Al Ustadi Special Kabab)

رستوران های ایرانی دبی

یکی از بهترین و معروفترین رستوران های ایرانی دبی کباب مخصوص الاستادی است. در این رستوران بسیار خوب می توانید غذاهایی با کیفیت عالی و البته قیمت مناسب را امتحان کرده و از چشیدن طعم بی نظیر کباب های ایرانی لذت ببرید. این رستوران فضایی خیلی لوکس و شیک ندارد اما کیفیت کباب های آن معرکه است و از حال و هوایی صمیمی و دلنشین برخوردار است.

رستوران شایان (Shayan Restaurant)

رستوران های ایرانی دبی

یکی از رستوران های ایرانی بسیار خوب و لوکس شهر دبی رستوران شایان است. در این رستوران می توانید انواع غذاهای خوش طعم مانند خورش های فوق العاده و انواع کباب های بی نظیر ایرانی را امتحان کرده و از دکوراسیون جذاب  و دیدنی این رستوران لذت ببرید. شایان علاوه بر ایرانی ها در میان بسیاری از اهالی و مسافران غیر ایرانی دبی هم از محبوبیت بالایی برخوردار بوده و غذاهای رستوران هم از کیفیت بسیار بالایی برخوردارند. ترکیبی از المان های مدرن و سنتی را در طراحی فضای این رستوران می توان دید و شایان برای علاقه مندان به غذاهای گیاهی نیز گزینه مناسبی محسوب می شود.

رستوران شهرزاد (Shahrzad Restaurant)

رستوران های ایرانی دبی

یکی دیگر از رستوران های ایرانی محبوب و معروف شهر دبی رستوران شهرزاد است. در منوی این رستوران لوکس و زیبا می توانید طیف گسترداه ای از غذاهای بی نظیر ایرانی را  ببینید و از فضای دلنشین و بسیار زیبای این رستوران لذت ببرید. شهرزاد در هتل 5 ستاره حیات ریجنسی قرار گرفته و با فضای رمانتیک خود همراه با اجرای موسیقی زنده یکی از بهترین گزینه ها برای رفتن به یک رستوران ایرانی عالی در شهر دبی است.

رستوران آبشار (Abshar Restaurant)

رستوران های ایرانی دبی

یکی از رستوران های لوکس و بسیار خوب ایرانی در دبی رستوران آبشار است. منوی این رستوران طیف متنوعی از غذاهای بی نظیر ایرانی، بین المللی و غذاهای دریایی را شامل می شود. آبشار فضایی بسیار شیک و مدرن داشته و از طرفداران زیادی در میان اهالی و مسافران به شهر زیبای دبی برخوردار است. بخش سنتی این رستوران بسیار دلنشین و نوستالژیک است. این را هم باید اضافه کنیم که قیمت ها در رستوران زیبای آبشار بالاست.

رستوران شبستان (Shabestan Restaurant)

رستوران های ایرانی دبی

شبستان یکی دیگر از رستوران های بسیار خوب شهر دبی است که شما را میهمان طعم های بی نظیر غذاهای ایرانی می کند. در این رستوران می توانید انواع غذاهای ایرانی را در فضایی سنتی و دلنشین امتحان کرده و به ویژه از خوردن چای به همراه شیرینی های خوش طعم ایرانی  لذت ببرید. شبستان رستورانی لوکس و بسیار زیباست و غذاهای این رستوران هم از کیفیت بسیار بالایی برخوردارند.

رستوران انار (Anar Restaurant)

رستوران های ایرانی دبی

به سراغ یکی دیگر از رستوران های لوکس و معروف دبی می رویم. رستوران بسیار خوب و پرطرفدار انار که با غذاهای بسیار خوش طعم و با کیفت ایرانی توانسته محبوبیت بسیاری در میان رستوران های شهر دبی به دست آورد. انار رستورانی است مجلل که معمولا پر از مشتری است و می توانید برای راحتی بیشتر میزتان را از قبل رزرو کنید. البته غذاهای رستوران انار گران است.

رستوران ایران زمین (Iran Zamin Restaurant)

رستوران های ایرانی دبی

یکی دیگر از رستوران های ایرانی بسیار خوب دبی که هر چیزی که بخواهید از انواع غذاهای خوش طعم ایرانی تا چای و قلیان را می توان در آن دید رستوران ایران زمین است. این رستوران دارای چند شعبه در شهر دبی است و صبحانه های فوق العاده ای را هم می توان در این رستوران امتحان کرد.

کباب مخصوص کاسپین (Caspian Special Kabab dubai)

رستوران های ایرانی دبی

یکی دیگر از رستوران های ایرانی شهر دبی که می توانید کباب های خوش طعم ایرانی را با کیفیت خوب در آن امتحان کنید کباب مخصوص کاسپین است. اینجا رستورانی خیلی لوکس و شیک نیست اما قیمت غذاها در کاسپین مناسب است و فضایی دلنشین و صمیمی دارد.

رستوران ایرانی بهار (Bahar Persian Restaurant)

رستوران های ایرانی دبی

باز هم برمی گردیم به سراغ یکی از رستوران های ایرانی مجلل و لوکس شهر دبی، رستوران محبوب و شناخته شده بهار که می توان انواع غذاهای خوش طعم ایرانی به ویژه کباب های بی نظیری را در آن امتحان کرد و غذاها هم از کیفیت بسیار بالایی برخوردارند. بعد از غذا هم می توانید از خوردن چای و شیرینی های خوش طعم این رستوران لذت ببرید.

 رستوران فارسی (Farsi Restaurant)

رستوران های ایرانی دبی

یکی دیگر از رستوران های خوب و پر طرفدار ایرانی در شهر زیبای دبی رستوران فارسی است. در این رستوران انواع غذاهای ایرانی را با کیفیتی بسیار عالی می توان امتحان کرد و از نظر کیفیت غذاها هم اینجا از بهترین رستوران های ایرانی دبی است. اگر به رستوران فارسی رفتید می توانید از فضای باز این رستوران با چشم اندازی عالی و دیدنی استفاده کنید.

رستوران حاتم (Hatam Restaurant)

رستوران های ایرانی دبی

از دیگر رستوران های خوب ایرانی شهر دبی می توان به رستوران حاتم اشاره کرد. در منوی این رستوران هم طیف گسترده ای از غذاهای ایرانی را می توان دید و از فضای دلنشین و دوست داشتنی رستوران لذت برد. قیمتها نیز در رستوران بهار مناسب و مقرون به صرفه است.

رستوران دانیال (Danial Restaurant)

رستوران های ایرانی دبی

یکی دیگر از رستوران های خوب شهر دبی که انواع غذاهای ایرانی و غذاهای عربی را می توان در منوی آن دید رستوران دانیال است. این رستوران دو شعبه در شهر دبی دارد که یکی از شعبات آن در برج های دو قلو قرار گرفته و از چشم انداز زیبایی به شهر دبی برخوردار است.

در اين مقاله با رستوران های دبی و امکانات آن ها آشنا شدیم تا در صورت نياز به آن مراجعه نماييد. جهت مشاهده تورهاي امارات با قيمت مناسب به قسمت تورهاي امارات سايت مانيا پرواز مراجعه نماييد.

سخن پایانی

اگر قصد سفر به دبی را دارید می توانید سری به قسمت تور دبی زده از شرایط سفر به این شهر فوق العاده اطلاع پیدا کنید.