تور پوکت

Tours

معرفی جزیره پوکت

درباره پوکت باید بگیم که بانکوک که پایتخت تایلند میباشد 867 کیلومتر فاصله دارد و یکی از بزرگترین جزیره تایلند میباشد و تنها جزیره ای میباشد که حکومت منطقه ای میباشد.

پوکت واقع در جنوب تایلند میباشد و به بهشت تایلند معروف است .

پوکت دارای آب و هوای گرمسیری است که در تمامی فصول رطوبت دارد همچنین دارای باغ های سرسبز، مزارع سر سبز، سواحل طلایی، و مناظر زیبایی نیز دارد .

پوکت

سواحل پوکت

هرکدام از سواحل پوکت دارای ویژگی های خاص خودش میباشد همچنین پوکت دارای سواحل شلوغ و با امکانات ورزش با سواحل بکر و ماسه های طلایی میباشد.

این سواحل در دامنه کوه های سرسبز برای گشت و گزار در کنار اب های آندمان بسار عالی هستند و میتوانند توجه تمام گردشگران این منطقه را جلب میکنند

سواحل پوکت

جزایر معروف پوکت

شاید معروفترین جزیره پوکت phi phi don . phi phi ley باشند که فیلیو معروف ساحل با بازی دیکاپریو فیلم برداری شده است.

گردشگران زیادی برای دیدن جزیره phi phi به اینجا می آیند این جزیره برای غواصی فوق العاده خاص و و ایده آل میباشد.

.همچنین برای رفتن به جزیره فی فی همه روزه از پوکت قایق های تندرو به فی فی میرود.

جزایر معروف پوکت

آب و هوای پوکت

پوکت در تمامی طول سال گرم و مرطوب میباشد در طول روز هوا آفتابی و گرم است اما معمولا در عصر و شب ها هوا بارانی میباشد همچنین محلی ها ماه نوامبر و فوریه رو هوا سرد مینامند. در این فصل آب مناطق گردشگری خلیج قابل تحمل است . آب و هوای این منطقه را میتوان با فلوریدا مقایسه کرد.

اگر قصد سفر و بازدید از این شهر جذاب را دارید میتوانید با خرید تور از خدمات ویژه بهره‌مند شوید.

معرفی جاذبه های پوکت

پارک ساحلی گرین الفنت : این محوطه سر سبزی دارد و محیط مناسبی برای گردش خانوادگیست نکته جالب این است که که در آن فیل های متعددی زندگی میکند وشما میتوانید در آنجا از سواری فیل ها لذت ببرید.

آکواریوم پارک : دز سال 1983 این پروژه جهت آشنا شدن با انواع ابزیان شهر پوکت ساخته شده است که تا کنون بیش از 300000 نفر بازدید کرده اند.

محسمه بودای بزرگ پوکت:

بسیاری از مردم شهر تایلند بودایی هستند واسه همین این مجسمه خیلی ارزش دارد و جزوی از مناطق پر بازدید میباشد.