تور مالزی

Tours

هر آنچه باید از تور مالزی بدانید

برای سفر به مالزی مانند هر جای دیگری، راه ها و روش های گوناگونی وجود دارد. اما سفر با تور های گردشگری، مزایا، ویژگی ها و البته طرفداران خود را دارد. در رابطه با سفر با تور مالزی، پرسش ها و سوالات فراوانی مطرح می شود؛ اگر می خواهید بدانید که تور مالزی چه ویژگی ها و مزایایی دارد، قیمت و هزینه ی بلیط تور مالزی چقدر است و با چه شرایطی می توان نسبت به خرید بلیط تور مالزی اقدام کرد، این نوشتار کوتاه راهنمای خوبی برای شما خواهد بود. در این مقاله، هر آنچه که در رابطه با تور های مالزی باید بدانید، به طور خلاصه شرح داده شده است. با ما همراه باشید.

برج های پتروناس ، مانیا پرواز رویایی

جذابیت‌ های تور مالزی

مالزی سرزمینی است که از دو ناحیه ی شرقی و غربی تشکیل شده و دریای جنوبی چین، فاصله ی بین این دو ناحیه را در بر گرفته است. این کشور دو تکه ی آسیایی، برخلاف تاریخچه ی کهن خود، زیبا ترین و مدرن ترین شهر های توریستی جهان را در خود جا داده است و در این محیط، یک فرهنگ غنی که در دل مدرنیته پنهان شده است را به گردشگران عرضه می کند.

طبیعت تور مالزی

طبیعت کشور مالزی نیز مانند شهر ها و مردمان آن بی نظیر است. کوهستان ها، جنگل ها و دشت های متنوع و فراوانی سرتاسر این سرزمین مرطوب استوایی را در بر گرفته و باد های موسمی و اقیانوسی در بیشتر فصول سال در محیط آن در جریان است. حتی اگر یک بار هم به این کشور سفر کنید، این حقیقت را درمی یابید که بدون شکل مالزی یکی از زیباترین و بهترین مقاصد گردشگری در جهان به شمار می رود.

مزایا و ویژگی های تور مالزی

اگر قصد سفر به مالزی را دارید، پیشنهاد ما به شما سفر با تورمالزی است. سفر با تور اگر در شرایط ایده و آل و با امکانات مناسبی انجام شود، برتری های بسیاری نسبت به سایر روش های مسافرت دارد. از جمله اینکه دغدغه هایی مثل تهیه ی بلیط هواپیما، هتل و اماکن مختلف و همینطور وعده های صبحانه، نهار و شام به طور کامل حذف می شود و تور، وظیفه ی تهیه ی کامل این گونه موارد را به عهده می گیرد. از طرف دیگر به واسطه ی تورلیدرها و راهنمایان خبره، اطلاعات جغرافیایی و گردشگری فرد نیز تا حد زیادی بالا می رود. سفر با تور می تواند نسبت به سایر روش ها، کم استرس تر و بسیار بهینه باشد.

برای مسافرت به مالزی نیز تور های مختلفی در حال خدمت رسانی می باشند که هر کدام ویژگی ها و مزایای خودشان را دارند. تور مالزی می تواند در فرصتی کوتاه، شما را با تمامی دیدنی های طبیعی، جاذبه های تاریخی و گردشگری و همینطور اماکن رفاهی و تفریحی مثل رستوران ها، سالن های تفریحی و پارک های این کشور آشنا کند و در عین تجربه، اطلاعاتی مفید را هم در اختیارتان بگذارد.

قیمت تور مالزی و قیمت بلیط تور مالزی

به طور کلی هزینه ی روزانه ی یک گردشگر در شهر های مالزی حدود 300 رینگت (حدود 80 دلار) می باشد؛ قیمت خرید بلیط یک تور مالزی به موارد مختلفی مثل تعداد روز های اقامت، تعداد شهر ها و همینطور تعداد اماکن دیدنی مورد بازدید وابسته است؛ هر چه بازدید از شهر ها و اماکن دیدنی بیشتر باشد، هزینه ی تور مالزی نیز بیشتر خواهد بود.

قیمت هتل ها در مالزی

در مالزی طیف وسیعی از انواع مسافرخانه ها و هتل های چند ستاره ای فعالیت می کنند که قیمتشان ها از 10 تا 300 دلار برای هر شب اقامت متفاوت است. در هتل های مالزی علاوه بر پرداخت این هزینه، باید مبلغی در حدود 10 رینگت را نیز به عنوان مالیات استفاده از هتل پرداخت کنید. تورهای مالزی، تمامی این هزینه ها را به طور کامل تقبل می کنند.

هتل ماندارین، مانیا پرواز رویایی

های سیزن و لو سیزن شرایط خرید تور مالزی در

از آنجا که مالزی سرزمینی استوایی و غالبا گرم و مرطوب است، هجوم گردشگران در فصل های پاییز و زمستان به این کشور تا حد زیادی افزایش می یابد. فصل های بهار و تابستان نیز به دلیل گرمای زیاد هوا و کاهش جمعیت گردشگران، خلوت تر و ارزان تر اند. در شرایط کلی، تفاوت قابل ملاحظه ای در شرایط تور مالزی در های سیزن و لو سیزن وجود ندارد و تنها تفاوت جمعیت و اندکی هم تفاوت قیمت است که فصل های پر رونق و کم رونق گردشگری در این کشور را متمایز کرده است.