تور سریلانکا

Tours

سفر به سریلانکا با تور سریلانکا

مقدمه

تور سریلانکا یکی از محبوب ترین تورهای گردشگری در بین کشورهای آسیایی است. سریلانکا کشوری کوچک و ساحلی واقع در جنوب آسیاست، که به واسطه آب و هوای مطلوب و جاذبه های طبیعی و تاریخی بسیار همواره مورد توجه گردشگران بوده است. به همین جهت در ادامه این مطلب قصد داریم؛ مواردی از جمله تور سریلانکا، مزایای سفر با تور سریلانکا، نحوه ارائه خدمات و بهترین زمان سفر با تور سریلانکا را مورد بررسی قرار دهیم.

جاذبه های سریلانکا

چرا باید سفر با تور سریلانکا را تجربه کرد؟

همانطور که در ابتدا نیز اشاره شد؛ سریلانکا یکی از کشورهای آسیایی واقع در دل شبه جزیره هند و اقیانوس است که به همین دلیل به نام مروارید اقیانوس هند نیز شهرت دارد. به واسطه قدمت بالای بناهای تاریخی و جاذبه های زیبای گردشگری، بسیاری از افراد تمایل دارند تا سفر با تور سریلانکا را تجربه کنند.تعدد اماکن فرهنگی و مذهبی و آداب و رسوم خاص افراد بومی که نشات گرفته از تاریخ هزاران ساله این کشور است، توجه بسیاری از گردشگران را به خود جلب کرده است. اگر قصد سفر با تور سریلانکا را دارید، با فستیوال‌ ها و جشن های این کشور و همچنین جذاب ترین غذاهای سریلانکا نیز آشنا شوید.

هزینه سفر با تور سریلانکا چقدر است؟

سفر با تور سریلانکا که از طریق خطوط هوایی انجام می پذیرد، از جمله سریع ترین راه های دسترسی به این کشور است. همچنین؛ به صرفه بودن ارائه خدمات و امکانات مناسب تور سریلانکا موجب شده است، تا گردشگران ایرانی بسیاری از طریق خرید تور ارزان قیمت سریلانکا، سفر به این کشور ساحلی را تجربه کنند.

قیمت تور سریلانکا بسته به زمان سفر، مدت اقامت، هتل محل اقامت، قیمت بلیط رفت و برگشت و نوسانات قیمت ارز متغیر خواهد بود. همچنین؛ بهترین زمان سفر با تور سریلانکا نیز بسته به این که از کدام یک از شهرها و جاذبه های آن دیدن می کنید، متفاوت است.

بهترین زمان برای سفر با تور سریلانکا

تور سریلانکا

با توجه به شرایط آب و هوایی سریلانکا و همجواری با اقیانوس هند، شاهد بارش باران و بادهای موسمی متعددی در مناطق مختلف این کشور هستیم. برای سفر با تور سریلانکا به سواحل شرقی بازه زمانی اردیبهشت تا آبان و برای سواحل غربی و ارتفاعات نیز بازه زمانی آذر تا فروردین پیشنهاد می شود.

به طور کلی؛ چنانچه در فصول پاییز و زمستان این کشور سفر کنید، با سیل عظیمی از گردشگران در سواحل و اماکن دیدنی مواجه خواهید شد. به همین دلیل؛ در بازه زمانی پاییز و زمستان قیمت بلیط برای تور سریلانکا و دیگر خدمات نیز با افزایش و نوساناتی همراه خواهد بود.

بهترین هتل در تور سریلانکا

تور سریلانکا

با توجه به استقبال چشمگیر گردشگران از سفر به سریلانکا، هتل های خوب با ارائه خدمات مطلوبی در شهرهای توریستی این کشور در نظر گرفته شده است. قیمت هتل در تور سریلانکا بسته به نوع خدمات رسانی هتل، همجواری با سواحل، محل هتل و... متغیر است. عموماً؛ اغلب هتل های اقامتی واقع در شهرهای توریستی سریلانکا مثل کلمبو پایتخت سریلانکا، از امکانات رفاهی مطلوبی برای گردشگران خارجی برخوردار است. در واقع یکی از مزایای تور سریلانکا، به صرفه بودن قیمت بلیط برای تور سریلانکا و همچنین قیمت هتل و دیگر خدمات آن خواهد بود. گردشگران می توانند با خرید تور سریلانکا علاوه بر بازدید از جاذبه های دیدنی این کشور، از سفری به صرفه و اقتصادی به یکی از زیباترین کشورهای جهان نیز بهره مند شوند.

ویزای سریلانکا در تور سریلانکا

شهروندان ایرانی برای ورود به خاک کشور سریلانکا، مستلزم دریافت ویزای فرودگاهی می باشند. در واقع؛ برای سفر با تور سریلانکا و اقامت حداکثر 30 روزه، نیازی به اخذ ویزای این کشور نیست و تنها یک ویزای فرودگاهی کوتاه مدت صادر خواهد شد.

به همین منظور لازم است؛ تا پیش از سفر با تور سریلانکا، نسبت به ارائه مدارکی از جمله؛ گذرنامه با اعتبار حداقل 6 ماه و پرداخت هزینه اولیه جهت اخذ ویزای فرودگاهی سریلانکا اقدامات لازم را انجام دهند.

ویزای فرودگاهی به صورت الکترونیکی و پس از حداکثر 5 روز کاری صادر خواهد شد. مدت اعتبار این ویزا حدود 30 روز می باشد.

چنانچه؛ قصد دارید تا بیش از مدت تعیین شده در کشور سریلانکا اقامت گزینید، می بایست برای دریافت ویزای سریلانکا مدارک خود را به کنسولگری این کشور ارائه دهید. توصیه می شود؛ به هنگام سفر با تور سریلانکا، بخشی از پول روپیه را بعنوان پول رسمی این کشور و همچنین دلار آمریکا به همراه خود داشته باشند.

سخن پایانی

اگر قصد سفر به سریلانکا را دارید می توانید سری به قسمت تور سریلانکا زده از شرایط سفر به این شهر فوق العاده اطلاع پیدا کنید.