تور ارمنستان

Tours

آفر تور ارمنستان تابستان 1400 (3 شب)

13 و 20 و 27 تیر و 31 مرداد و 7 شهریور 1400 10 شهریور 1400

شروع قیمت :,5300000

مدت اقامت :,3 شب و 4 روز ،

Armenia Aircompany

تور ارمنستان تیر 1400 ( 7 شب )

9 ، 13 ، 16 ، 20 ، 23 ،27 تیر 1400 2 مرداد 1400

شروع قیمت :,7590000

مدت اقامت :,7 شب و 8 روز ،

Armenia Aircompany

آفر تور ارمنستان تابستان 1400 (4 شب)

9 ،16 ،23 و 30 تیر 1400 31 تیر 1400

شروع قیمت :,6490000

مدت اقامت :,4 شب و 5 روز ،

Armenia Aircompany

تور ارمنستان یک سفر اقتصادی

برای آن دسته از ایرانیانی که قصد مسافرت به کشوری خوش آب و هوا ، توریستی و از نظر مسافت نزدیک و کم هزینه را دارند، تور ارمنستان یکی از بهترین گزینه هاست.

موقعیت مرز به مرز ارمنستان نسبت به کشورمان ایران، و همینطور جاذبه های تاریخی و طبیعی متعدد پنهان شده در دل جنگل های اوراسیایی این کشور، همه باعث شده اند تا بیشتر گردشگران ایرانی، حداقل یک بار تور ارمنستان را انتخاب کرده باشند.

از آنجا که تورهای گردشگری، همیشه به عنوان یکی از بهترین شیوه های مسافرت برای توریست ها و طبیعت گردان بوده است، در این مقاله به شرح مسافرت با تور ارمنستان پرداخته ایم. با ما همراه باشید.

تور ارمنستان

چرا به تور ارمنستان می رویم؟

در سفر با تور ارمنستان به کشوری سفر خواهید که از سمت شمال غرب، با ایران هم مرز است و از نظر جغرافیایی، در منطقه ای مرطوب و سرسبز بین دریای خزر و دریای سیاه قرار دارد.

این کشور کوهستانی و خوش آب و هوا که به وسیله ی رودخانه های بزرگ و کوچک فراوانی آب رسانی شده است، بیشتر از هر چیزی به واسطه ی فرهنگی سنتی و غنی، گردشگران سراسر دنیا را به سمت خود جذب می کند.

در تور ارمنستان خواهید دید که در دل این فرهنگ پربار گزینه هایی مثل جشن ها و رقص های ارمنی، موسیقی سنتی و یک فرهنگ غذایی بسیار گسترده، بیشتر از بقیه ی موارد دارای اهمیت می باشند.

علاوه بر این فرهنگ مردمی، طبیعت و جاذبه های تاریخی و فرهنگی ارمنستان نیز به نوبه ی خود مجذوب کننده اند. مجسمه ی مادر، بنای یادبود قتل عام ارامنه، هزارپله، دریاچه ی سوان، شهر اشتارک و دره ی گل ها از جمله دیدنی های پر طرفدار ارمنستان می باشند.

تور ارمنستان چقدر هزینه بر خواهد بود؟

همانطور که در ابتدای مقاله اشاره کردیم، کشور ارمنستان به دلیلی نزدیکی به ایران، یکی از نزدیک ترین و ارزان ترین مقاصد گردشگری برای ایرانیان برای سفر با تور به شمار می رود. فاصله ی زمینی شهر تهران تا پایتخت ارمنستان یعنی "ایروان" تنها 1200 کیلومتر است که اتوبوس های تورهای ارمنستان آن را در مدت زمانی کمتر از یک شبانه روز سپری می کنند. پرواز های هوایی از سمت ایران به ارمنستان نیز به دلیلی نزدیکی مسافت، معمولا جزو تورهای ارزان قیمت شرکت های هواپیمایی ایرانی به شمار می روند.

البته هزینه ی کلی تور ارمنستان علاوه بر نوع مسیر، به مواردی مثل مدت زمان سفر، نوع محل اقامت، تعداد مکان های دیدنی مورد بازدید و همینطور خدمات جانبی ارائه شده از سوی تور ارمنستان نیز وابسته است.

در کنار این پارمترها، آب و هوا و فصل سفر هم از جمله موارد تاثیر گذار در قیمت تور ارمنستان می باشند. قیمت موارد دیگری مثل هتل ها، رستوران ها، مراکز فرهنگی، تاریخی و تفریحی هم کاملا به کیفیت آن مکان وابسته است.

تور ارمنستان های سیزن

سفر با تور ارمنستان در هر فصلی از سال زیبایی ها و جذابیت های مخصوص به خود را دارد. فصل بهار به دلیل مساعد بودن شرایط آب و هوایی ، اغلب به عنوان فصل شلوغ یا به اصطلاح " های سیزن " تور ارمنستان شناخته می شود. در این فصل میانگین دمای کشور ارمنستان بین 10 تا 28 درجه ی سانتیگراد می باشد و وزش باد و رطوبت هوا نیز در شرایط ایده عالی قرار دارد.

بعد از بهار، شلوغ ترین فصل تور ارمنستان، پاییز است. فصل تابستان نیز به دلیل مساعد بودن دما، زمان مناسبی برای سفر به ارمنستان به شمار می رود و رطوبت نسبتا بالای هوا، تنها مشکل این منطقه در این فصل می باشد. البته برگزاری تعداد زیادی جشنواره و فستیوال های محلی ارامنه در این فصل، از این ایراد تا حد زیادی چشم پوشی می کند.

تور ارمنستان لو سیزن

فصل زمستان در ارمنستان هم مانند بسیاری از دیگر کشور های اوراسیایی، فصلی سرد و خلوت از نظر گردشگری می باشد. البته نباید فراموش کرد که در همین هوای سرد هم مزیت هایی برای سفر با تور ارمنستان وجود دارد که اسکی و انواع ورزش های زمستانی در ارتفاعات پوشیده از برف این سرزمین، تنها یکی از آنهاست.