ترانسفر فرودگاهی

Tours

CIP فرودگاهی

خدمات جایگاه تشریفات اختصاصی (CIP)

وقتی شما متقاضی استفاده از خدمات اصلی جایگاه تشریفات اختصاصی هستید، خدمات مهم و ضروری سفر شامل انجام امور ترافیکی، پذیرایی در سالن‌های مجلل، انجام امور مربوط به گذرنامه و گمرک و انتقال مسافر با خودروهای اختصاصی به پلکان هواپیما و بالعکس در فضای آرامش‌بخش CIP و با امکانات ویژه در اختیار شما عزیزان قرار می‌گیرد. با این حال اگر نیاز به خدمات بیشتری دارید، در فرم رزرو آنلاین CIP فرودگاه امام خمینی می‌توانید آن‌ها را درخواست کرده و پس از پرداخت تعرفه‌های مربوطه از این خدمات استفاده کنید.

ترانسفر فرودگاهی امام خمینی

تشریفات فرودگاه امام خمینی(ره) CIP :

درباره خدمات CIP

جایگاه (cip (Commercial Important Persons ، ساختمانی است مجزا از ترمینال عادی فرودگاه امام خمینی (ره) ، روبروی برج مراقبت که دارای خروجی جداگانه و پارکینگ اختصاصی می باشد . همانطور که از نام CIP مشخص می باشد ، این جایگاه خدمات تشریفات اختصاصی مسافران تجاری را ارائه می دهد . در حال حاضر استفاده از جایگاه تشریفات cip برای همه مسافران تمامی ایرلاین ها به جزء مسافران ایرلاین بریتیش ایرویز امکان پذیر است . خدمات قابل ارائه توسط جایگاه تشریفات cip به دو دسته خدمات به مسافران خروجی و خدمات به مسافران ورودی تقسیم می شود .

خدمات به مسافران خروجی :

خدمات قابل ارائه به مسافران خروجی از بدو ورود ایشان در مقابل درب ورود ساختمان تشریفات شروع می گردد ، بدین ترتیب کارمندان واحد خدمات با حمل چمدان های مسافران ، ایشان را برای مراجعه به واحد پذیرش راهنمایی می کنند . در واحد پذیرش امور مربوط به تحویل بار و مدارک پروازی مسافران انجام می شود و سپس مسافران برای ورود به سالن ترانزیت راهنمایی می شوند . پس از ورود به سالن تشریفات ، همکاران واحد تشریفات امور مربوط به خوشامدگویی و پذیرایی از مسافران را انجام میدهند . علاوه بر این مسافران در تمامی ساعات شبانه روز با منوی متنوعی از غذاها و نوشیدنی های ایرانی و فرنگی می توانند از خود پذیرایی نمایند . مدت زمان اندکی پس از حضور مسافران در سالن تشریفات ، کارمندان واحد عملیات که امور پروازی را انجام می دهند ، کارت پرواز ، تگ بار ، پاسپورت و سایر مدارک را تحویل مسافران می دهند . در آخر ، با راهنمایی کارمندان تشریفات ، مسافران برای حمل به داخل هواپیما از گیت های اختصاصی پلیس و سپاه گذر کرده و با خودروهای اختصاصی داخل باند تا پای پرواز برده می شوند .

خدمات به مسافران ورودی :

ارائه این خدمات از زمان خروج مسافران از هواپیما شروع می گردد . بدین صورت که کارمندان واحد عملیات نام مسافران را با خط درشت روی برد نوشته و در جایی که همه مسافران بتوانند آنرا ببینند می گیرند . مسافرانی که نام آنها روی برد نوشته شده است ، باید خود را به کارمند واحد عملیات معرفی نموده تا با خودرو های اختصاصی به داخل ساختمان cip آورده شوند . پس از حضور مسافران در داخل سالن ، ایشان می توانند ضمن استراحتی کوتاه ، از خدمات پذیرایی نیز استفاده نمایند . در حین حضور مسافران در سالن ، کارمندان واحد عملیات امور مربوط به تحویل بار و چک پاسپورت ایشان را انجام می دهند . پس از طی این امور ، بار و پاسپورت به مسافران تحویل داده می شود و ایشان می توانند از جایگاه خارج شوند .

سایر خدمات قابل ارائه توسط جایگاه تشریفات :

خدمات اخذ ویزا برای مسافران ورودی

خدمات حضور مستقبل و مشایع برای استقبال از مسافران ورودی و مشایعت مسافران خروجی

خدمات ترانسفر از ( تا )درب منزل با خودروهای ولوو ، کمری ، ون و ..‌. جهت مسافران خروجی و ورودی

سایر امکانات جایگاه تشریفات :

فروشگاه صنایع دستی و گردشگری ، قالیچه های دستباف ، عطر و ادکلن و خاویار

باجه بانک سامان و بانک پاسارگاد

سوئیت های یک نفره و دو نفره جهت اقامت مسافران با امکانات کامل

اتاق کنفرانس مجلل جهت برگزاری جلسات و نشست های خبری

کافی شاپ و سالن انتظار جهت همراهان مسافر که قصد ورود به سالن اصلی را ندارند .