یکی از اصلی ترین سوالات و همچنین اهداف مسافران تور کوش آداسی درباره مراکز خرید شهر ازمیر می باشد

مراکز خرید ازمیر

ازمیر سومین شهر بزرگ ترکیه و یکی از مهمترین بنادر است پس بدیهی است که مرکز خریدهای خوب زیادی داشته باشد این مقاله برای معرفی تعدادی از آنان میباشد.

مرکز خرید اپتیمیوم

بزرگترین ،مدرنترین و لوکس ترین مرکز خرید در منطقه قاضی امیر که مملو از مراکز خرید و بازارهاست اپتیمیوم است که بهترین قیمتهای کفش و پوشاک و جواهرات ترک و معروفترین برندهای دنیا را در آن میتوان یافت .این مرکز خرید دارای شهربازی ، سینما و سینما شش بعدی و پیست پاتیناژ هم هست.

فوروم برنوا

مرکز خرید « فروم برنوا » اولین مرکز خرید روباز شهر ازمیر و یکی از محبوب‌ترین مراکز خرید ترکیه و شهر ازمیر به حساب آمده و معماری بسیار جذابی نیز دارد. فروم برنوای ازمیر در فضایی به مساحت ۲۰۰۰۰۰ مترمربع احداث شده و دارای ۱۲۸ مغازه، ۷ سالن سینما و تعداد زیادی رستوران و کافه است. هر چیزی که قصد خریدش را داشته باشید مثل لباس، لوازم خانگی، لوازم الکترونیکی، اسباب بازی و …، را می‌توانید در این مرکز خرید پیدا کنید.

آگورا

در این مرکز خرید برای هر کسی با هر سنی چیزی برای خریدن پیدا میشود از کودکان تا افراد مسن ،لوازم آرایشی ،پوشاک ،کفش ،جواهرات ،کتاب ،آلات موسیقی و... و رستورانهای ترکی و بین المللیو...

اوت لت نوادا

یکی از مدرنترین مراکز خرید دنیا با امکاناتی بی نظیر که 2000 متر مربع از این مرکز خرید به غذاخوری ها و کافه ها و سوپرمارکتهای بزرگ و زنجیره ای ترکیه اختصاص میابد.

اوزدیلک

یکی از بزرگترین مراکز خرید در ازمیر که علاوه بر فروشگاه ه های خرید پوشاک و البسه دارای سالنهای سینما و سرگرمی کودک رستوران و کافه تریا و... نیز میباشد

مانیا پرواز