info@maniaparvaz.com

وقت سفارت شینگن

ویزای شنگن سندی است که برای سفر به کشورهایی که جزو منطقه شنگن ( 26 کشور ) محسوب میشوند از طرف کنسولگری آن کشورها برای مسافر صادر میشود تا مسافر با توجه به تاریخ مورد نظری که برای مدت زمان سفارش در نظر گرفته شده بتواند در حوزه شنگن به راحتی سفر کند .

کشورهای عضو شنگن عبارتند از : اتریش ، بلژیک ، جمهوری چک ، دانمارک ، استونی ، فنلاند ، فرانسه ، آلمان ، یونان ، مجارستان ، ایسلند ، ایتالیا ، لتونی ، لیتوانی ، لوکزامبورگ ، مالت ، هلند ، نروژ ، لهستان ، پرتغال ، اسلواکی ، اسلوونی ، اسپانیا ، سوئد ، سوئیس ، لیختن اشتاین .

بر اساس اهداف سفر ، ویزای شنگن انواع مختلفی دارد که در ادامه به آنها اشاره میکنیم .

ویزای عادی شنگن ، ویزای معتبر در منطقه محدود ، ویزای ملی ، ویزای تحصیلی ، ویزای درمانی ، ویزای ورزشی

بر اساس اعلام وب سایت رسمی شینگن هیچ زمان مشخصی برای مدت زمان لازم برایتعیین وقت سفارت برای ویزای شنگن وجودندارد . همه چیز بستگی به سفارت مربوطه دارد که چه زمانی وقت باز داشته باشد . پیشنهاد ما به شما دوست عزیز این است که حداقل 6 هفته قبل از زمان مورد نظر خود اقدام برای اخذ وقت نموده و بدون داشتن استرس کار خود را انجام دهید . نکته مهم و قابل توجه این است که هنگاهی که وقت سفارت خود را گرفتید در اسرع وقت اقدام برای ترجمه رسمی مدارک خود کنید چرا که بیشتر اوقات مشاهده شده مسافرین در آخرین زمان های وقت سفارت خود مدارک خود را ترجمه میکنند که این خودش استرس بیش از حد به دنبال دارد . برای مثال ترجمه اسپانیایی

اسکن رنگی پاسپورت با امضا شخص مسافر

ملیت

جنسیت

شماره تماس

تاریخ سفر

تاریخ مطلوب برای وقت سفارت شنگن

نوع ویزا

مقصد اصلی در اروپا

نکته : اگر از طریق مانیاپرواز برای تعیین وقت سفارت شنگن اقدام میکنید ، اسکن صفحه اول پاسپورت خود را در اختیار همکاران ما قرار دهید تا در اولین فرصت کار شما انجام شود .

وقت سفارت عادی ایتالیا : 400.000 تومان

وقت سفارت فوری ایتالیا : 600.000 تومان

وقت سفارت عادی هلند : 250.000 تومان

وقت سفارت عادی و فرم الکترونیکی فرانسه : 300.000 تومان

وقت سفارت فوری و فرم الکترونیکی فرانسه : 500.000 تومان

وقت سفارت عادی پرتغال : 350.000 تومان

وقت سفارت عادی اسپانیا : 350.000 تومان

وقت سفارت عادی چک : 350.000 تومان

وقت سفارت عادی آلمان : 500.000 تومان

شرکت خدمات مسافرتی مانیاپرواز رویایی که با سابقه بیش از یک دهه در ارائه خدمات مسافرتی ، وقت سفارت ، پیکاپ ویزا و خدمات انواع ویزا فعالیت دارد و با بهرمندی از متخصصان فروش و برخورداری از اطلاعات جامع از قوانین کشورهای مختلف ، تلاش میکند بهترین مسیر و بهترین خدمات را در اختیار شما متقاضیان محترم قرار دهد .

شما با ارائه مشخصات فردی و عکس صفحه اول پاسپورت خود و همینطور ارائه تاریخ سفر به ما ، در اولین فرصت ممکن وقت سفارت فوری خود را تحویل میگیرید .