info@maniaparvaz.com

تور ایروان

تور ارمنستان ویژه 3 آبان 98

شروع قیمت :,3370000تومان

ایرلاین: Armenia Aircompany

مدت اقامت :,3 شب و 4 روز

تاریخ اعتبار : 3 آبان 98

ادامه ...

سفر به ایروان

معرفی شهر ایروان

ایروان پایتخت کشور ارمنستان و بزرگترین شهر در کشور ارمنستان است که به عنوان یکی از قدیمی ترین شهرهای جهان نیز شناخته شده است. معماری های به کار رفته در این شهر بی نظیر است و حاصل ترکیب معماری روسی ارمنی هستند. رنگ سنگ ساختمان های شهر ایروان در دوره شوروی به گونه ای بود که به نام «شهر صورتی» شناخته شد.

سفر به ایروان

آب و هوای ایروان

ایروان در تابستان دارای آب و هوایی گرم و خشک و در زمستان دارای آب و هوای سرد همراه با برف می باشد. در تابستان های داغ ایروان دمای هوا بیش از 40 درجه سانتی گراد است و در زمستان های ایروان دمای هوا به منفی 15 درجه سانتی گراد می رسد.

سفر به ایروان

گردشگری در ایروان

اغلب گردشگران برای سفر به ایروان، قسمت مرکزی آن را برای اقامت انتخاب می کنند. این قسمت بسیار کوچک بوده و دارای امکانات مختلف تفریحی و رستوران های مختلف است. اما سایر قسمت های ایروان شامل مراکز اداری و کسب و کار است؛ بنابراین گردشگران تمایلی برای اقامت در سایر قسمت های ایروان را ندارند.

سفر به ایروان

حمل و نقل در ایروان

برای حمل و نقل در ایروان گزینه های مختلفی وجود دارد:

یکی از گزینه های حمل و نقل درایروان، مترو است و شما می توانید برای حمل و نقل در ایروان از مترو استفاده نمایید.

یکی از ارزان ترین گزینه های حمل و نقل در ایروان، مینی بوس های ایروان است که مسیرهای زیادی را پوشش می دهد. این مینی بوس ها در ایستگاه های اتوبوس توقف می کنند؛ اما شما می توانید در هر مکان دیگری از خیابان نیز از مینی بوس پیاده شوید.

علاوه بر این، شما می توانید از اتوبوس و اتوبوس های برقی برای حمل و نقل در ایروان استفاده نمایید.

یکی دیگر از راه های ارزان حمل و نقل در ایروان، استفاده از تاکسی های شهر است که این تاکسی ها شامل مدل های مختلف از قبیل مدل های قدیمی لادا تا مدل های جدید مرسدس بنز هستند. تاکسی های ایروان در نوع خیابانی و تلفنی فعالیت می کنند.

سفر به ایروان

مراکز خرید ایروان

شما می توانید در سفر به ایروان، از فروشگاه های آن دیدن کنید. در فروشگاه های ایروان، اجناسی از قبیل پوشاک، پارچه و جواهرات عرضه می گردد. از جمله فروشگاه های برتر ایروان می توان به ESCADA، ZILLI، ROMA، BSB، ROMA و... اشاره کرد.

سفر به ایروان